„Floundere, co to tady zase děláš?“ ptá se Guppyová a vplave do místnosti Fishwagenu, kde se nachází počítač s vysokorychlostním oceánským internetem.

„Podívej, Guppyová,“ říká Flounder a ukazuje ploutví na monitor, „našel jsem záznamy našich případů.“

„Opravdu? Kdo by vůbec zaznamenával naše vyšetřování? Nebyl to náhodou Virgil?“

„Ne. Napsal to někdo z pevniny,“ odpovídá jí Flounder.

„Z povrchu?“ nevěří Guppyová a doplave těsně vedle svého partnera. Narychlo si čte webovou stránku a pak překvapeně povídá: „No jo, fakt.“

  Posel Smrti 

Má první kampaň do této hry. Celý náš tým vyšetřovatelů jednoho rána zjistí, že není vše v pořádku. Jako by byli v nějaké jiné realitě. Ihned začnou pátrat po příčině. Souvisí to všechno s tou tajemnou knihou půjčenou z knihovny? Nebo to má na svědomí záhadná osoba, která sleduje každý jejich krok?

Ti Druzí

Má druhá a zároveň nedokončená kampaň mající 15 plně funkčních místností. Na Floundera dopadne nuda, a tak se rozhodne, že navštíví Guppyovou. Když však dorazí k ní domů, zjistí, že byla unesena a on obviněn z velezrady. Nezbývá mu tedy nic jiného, než poslechnout tajemné únosce jeho partnerky a dělat věci, které můžou ohrozit celý podmořský svět.

Dead Zone

Jednoduchá místnost, kterou jsem chtěl použít ve své kampani, ale byla vyřazena, protože byla moc lehká (a do kampaně se nehodila). Flounder a Guppyová jsou uvězněni pod hromadou barelů s radioaktviním odpadem. Nezbývá jim nic jiného, než se dostat ven.

Návod na spuštění:

1. Nejdříve si stáhněte soubor kliknutím na název kampaně/místnosti.

2. Stažený soubor přesuňte do složky Downloadedpackets ve složce Custom ve složce se hrou.

3. Po dalším spuštění hry klikněte v menu na Vlastní obsah, vyberte si místnost nebo kampaň a hrajte. 

4. Doporučuji mít stažený editor. Pokud jej nemáte, můžete si jej stáhnout z webových stránek hry : www.fish-fillets.com.

Fish Fillets 2 - Diskuze

Ti druzí

Datum: 18.07.2013 | Vložil: Adam

Nebo kdybych tě opravdu nepřemluvil,tak bejt tebou bych to dal dokončit někomu jinému.Třeba Zafimu vždycky má úžasný konce,bylo by to dokončeno na tvůj účet,měl bys od tý kampaně pokoj a všichni by byly šťastný žeto můžou dohrát.

Re: Ti druzí

Datum: 18.07.2013 | Vložil: TondaFS

Důvod, proč jsem tuto nedokončenou kampaň zveřejnil je, že původně mělo sloužit pouze jako DEMO, které mělo navnadit na finální verzi a postupně jak bych dokončoval další mapy, tak bych je po částech taky zveřejňoval (ostatně jsem to tak také dělal i s Poslem smrti). Bohužel jsem pak již na kampani přestal pracovat a přišlo mi líto, svou práci nezveřejnit a nepodělit se o svůj výtvor s ostatními, takže tak...
Bohužel k dokončení kampaně mě už nepřemluvíš :-( Teď mám plné ruce práce s dokončováním kampaně k Heroes VI a mou další povídkou. A v tvorbě map k Heroes VI bych chtěl i nadále pokračovat, protože celá série Heroesů je prostě moje srdcovka. O psaní ani nemluvím - to je to hlavní, proč tento web vůbec existuje...
S nápadem, že by to někdo dokončil za mě, nemám žádný problém, ale to by se musel ozvat on sám. Pokud bys chtěl a opravdu to s tím myslel vážně, mohl by ses toho zhostiti i ty ;-) Jen co se týká Zafiho, tak ten již, pokud se nepletu, taky posledních pár let nic netvoří (do FF2) :-(
Což mě napadá... pokud toužíš po nějaké nové kampani, tak myslím, teď jeden člověk na jedné pracuje. Zmiňoval se o tom na zde: https://www.facebook.com/pages/Fish-Fillets-2/485885168119522?ref=stream - začal na tom pracovat už v prosinci, tak pokud s tím neskončil, tak toho bude mít už dost vytvořený. Klidně mu tam napiš, určitě ho zájem o kampaň potěší.
Je mi však líto, že tě s tou mou kampaní musím zklamat, ale líbí se mi, že máš o ni stále zájem. Krásně to zahřeje u srdíčka a dokazuje, že člověk přeci jen dělá práci, kterou má rád, dobře ;-)

Re: Re: Ti druzí

Datum: 19.07.2013 | Vložil: Adam

Ahoj Toncku,já se toho určitě nezhostím,protože to chci dohrát a kdybych to dokončil já,tak bych si to nemoh užít jako hru.Já facebook nemám,protože je mi teprv 11,ale kdybys mi dal adresu na jeho stránky,tak by mi to pomohlo.A myslel si,že by za tebe udělal tu kampaň?

Re: Re: Re: Ti druzí

Datum: 22.07.2013 | Vložil: TondaFS

Odkazy na jeho stránky jsou tady: https://ff2-centrum.wz.cz/ a https://metafish.webnode.cz/ . Podle mě by ale v mé kampani nepokračoval... hádám, že má spoustu práce s tou vlastní a jestli by pak chtěl tvořit ještě další místnosti, tak by je nejspíš dělal podle sebe. Tady jsem ho zmiňoval jen proto, že (asi) jako jedinej do týto hry ještě něco tvoří ;-)

Ti druzí

Datum: 17.07.2013 | Vložil: Adam

Ahoj toncku,jak jsem ti včera napsal tak sem ještě nevěděl,kdy si s tím začal.Když jsem viděl tví názory o kampani Ti druzí tak sem zjistil že sem se trochu opozdil.Navíc jsem se včera díval na traileri Ti druzí a zjistil jsem,že tam jde o ufony.Takže si myslím že by zatím mohli stát oni.Navíc v prvním levelu s tím vtípkem co si Gupyyová vymyslela na Floundera.A po zakončení kampaně by na konci měla Gupyyová určitě nějaký důvod se k Floundrovi vrátit.

Re: Ti druzí

Datum: 17.07.2013 | Vložil: TondaFS

Ahoj, jak už ses dočetl, práci na kampani jsem už dávno ukončil a šance, že bych se k tomu ještě někdy vrátil je bohužel nulová. Mám teď spoustu jiných věcí na práci, než se vracet k již mrtvým projektům a i kdybych se k tomu jen někdy vrátil, tak za ty poslední tři roky jsem v editoru zapomněl pracovat, tak bych musel jet zas úplně od začátku :-(
Ale mrzí mě, že jsem s tím před tím sekl, když jsem rybičky ještě hrál. Plány jsem s tím měl velké. No... snad se ti ta nedokončená kampaň líbila i bez toho, aniž by ses dozvěděl, jak to celé dopadlo ;-)

Re: Re: Ti druzí

Datum: 18.07.2013 | Vložil: Adam

Když je ta šance nulová,tak si tam nedokončenou kampaň ani nemusel dávat.Asi před rokem nám ji dal na počítač bratranec,a jak si dokončil posla smrti,měl bys dokončit kampaň ti druzí.Navíc si nechci udělat vlastní přehled.Protože u posla smrti sem si ho při hře taky dělal(když jsem nevěděl jak dál) a když zjistil že posel smrti ovládl agentku Ž a když jsem to dohrál bylo to pro mě úžasný.Kdybys chtěl tak bych ti řekl i další nápady jak to dokončit a možná bych tě přemluvil k dokončení kampaňe.

Re: Ti druzí

Datum: 18.07.2013 | Vložil: TondaFS

Jinak co se týče toho příběhu... Jak jsi již uhodl, Ti druzí byli ufoni, kteří se svou lodí havarovali kdesi hluboko v oceánu. Díky svým schopnostem dorozumívat se skrze elektroniku a pomoci těch, které k tomu pak donutili, unesli Guppyovou, kterou pak chtěli využít při jednom větším plánu. (Celé tohle mělo být odhaleno pomocí Intermezz - čítající asi 4 místnosti, které se měly postupně při průchodu kampaní otevírat).
Zatímco na Floundera hodili všechnu špínu, která se děla a on se tak stal vyvrhelem. V pozdější fázi kampaně, se do příběhu měl ještě zapojit i zbytek celého týmu, postupně by se všichni vymanili z ovládání Těch druhých, a poté by se společně vydali k místu havarované lodi, zachránili by Guppyovou, překazili by plán ufonů a tím pádem i zachránili celej svět.
Detaily si už bohužel nepamatuju, ale na takovej přehled co se mělo dít a jak to asi mělo skončit si už přehled uděláš ;-)

oooooooo děkuji!!!

Datum: 25.01.2011 | Vložil: ESTelle

Do háje, tuhle hru (asi spíš jedničku) jsem hrála kdysi na základce a totálně jsem jí propadla, poslední zhruba rok ji hledám a nenacházím, nevěděla jsem už ani jméno... Děkuju =)

Ti Druzí

Datum: 04.06.2010 | Vložil: Tonda

Sice jsem na kampani ještě nezačal pokračovat, ale jen co začnou prázdniny, tak se na to vrhnu, protože času bude dost.
Pokud by šlo všechno dobře, mohl bych kampaň i přes ty dva měsíce dokončit, ale moc velké naděje si nedávám - viz. Posel Smrti.

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek