Diskuze

Ti druzí

Datum: 17.07.2013 | Vložil: Adam

A navíc si myslím že bys to neměl vzdát.Nemůžou přeci Gupyyovou zabezdůvodně zabít.A myslím si že to s tím zabití Fermiho kraba by měli Virgil s koníkem udělat falešně.Navíc když před vchodem na něčem domlouvali,aby nezabili někoho,kdo za nic nemůže.

Re: Ti druzí

Datum: 17.07.2013 | Vložil: TondaFS

V diskuzi pod Fish Fillets jsem napsal reakci na všechny tvé komentáře.

dotaz

Datum: 07.07.2013 | Vložil: jitka

Ahoj mam dotaz.mam napsano par pribehu troch lechtivyho razu..a rada bych to napsala nekam kde bych za to mohla neco dostat.je mi jasny ze by me v nakladatelstvi vyhodili ale rada bych vedela nazor od nekoho kdo s tim ma zkusenost..nevite kam se obratit??

Re: dotaz

Datum: 17.07.2013 | Vložil: TondaFS

Zdravím, nějakou dobu jsem se sem nedíval, tak se omlouvám za pozdější odpověď.
Ale asi moc neporadím. Zkušenosti s vydáváním knih/povídek nemám, všechno zveřejňuji zde na těchto stránkách, takže z toho nic nemám. Pokud narážíš na sbírku povídek Gumini, tak tuto knihu jsme já a pár mých přátel nechali vytisknout v malém nákladu (asi 50ks) a bylo to spíše pro osobní účely (přátelům a těm kdo měli zájem). A to předpokládám asi není to co bys chtěla. (Pokud ano, tak se mrkni sem: https://www.librix.eu/cz/)
Nedávno mi ale mailem přišel jeden odkaz na jedny stránky, které na svých stránkách vydávají e-knihy (i povídky) a dají se tam dát zadarmo i za peníze. Takže bys to mohla třeba zkusit tam, pokud ti to bude vyhovovat. Odkaz zde: https://www.jine-knihy.cz/
Mají tam na výběr několik možností, že ti to vydají buď oni, nebo že si to připravíš sama, ale to už si tam kdyžtak najdeš. Moc jsem se na to nedíval, tak přesně nevím jak to funguje.
No snad ti má odpověď alespoň trochu pomůže ;-)

Psaní

Datum: 06.02.2013 | Vložil: TondaFS

To jen abych trochu projasnil tu půlroční "nic se nedějící" pauzu - s psaním jsem neskončil, jen jsem měl, dá-li se to tak nazvat "spisovatelskou krizi" :D - ale už zase na něčem pracuji. Nic neslibuji, ale snad již brzy se zase jedno (i více) dílek objeví. ;-)

Čtečky knih...

Datum: 17.07.2012 | Vložil: TondaFS

Dobře, tak když už je jasné, že sem teda ještě někdo stále chodí mám na vás dotaz. Máte čtečku knih? A pokud ano, jste s ní spokojeni?
A důvod proč se ptám? Jen to tu chci trochu oživit... :-)
Co se mě týká, mám Kindle a nemohu si stěžovat. Konečně s sebou mohu tahat spoustu knih, když někam cestuju a nemusím se pořád štvát s nedostatkem místa v tašce :D
Ale klasické knihy kupuji i čtu stále... Přeci jen se toho pocitu při listování stránek a nasávání jejich vůně pořád nemůžu nabažit.
A co vy?

?

Datum: 08.01.2012 | Vložil: TondaFS

Chodí sem ještě někdo???

Re: ?

Datum: 18.05.2012 | Vložil: Čenda

Já sem ještě občas chodím :D

Re: Re: ?

Datum: 02.06.2012 | Vložil: TondaFS

Tak alespoň někdo ;)

Re: Re: Re: ?

Datum: 08.06.2012 | Vložil: T.

Já téžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžž

Povídky

Datum: 01.09.2011 | Vložil: Tonda

Tak, co říkáte na nové texty v rubrice Povídky, Samostatné povídky a Interaktivní povídky?

Ohledně budoucí podoby webu raději pomlčím, neboť já toho hodně nakecám a pak nic neudělám, takže ode dneška už nic slibovat nebudu (tedy alespoň do té doby, dokud se to nezlepší).

Re: Povídky

Datum: 02.11.2011 | Vložil: Míša

Jistě že všimli, ačkoliv jsem tu poměrně dlouho nebyla:) Ale napravím to, neboj.
Ten úvod k těm povídkám je moc dobrý, akorát je takové nepraktické, když to na sebe navazuje a pak si někdo rozklikne první něco jiného. Třeba jako já:)
Ale jinak fakt super

Změny, změny, změny...

Datum: 03.04.2011 | Vložil: Tonda

Nevím, jestli sem ještě někdo chodí, ale stále věřím, že sem občas někdo zajde, i když zjistí, že se na webu nic nového nestalo. Ano, v posledních několika měsících jsem na tyto stránky zvysoka kašlal, ale nyní se konečně vracím zpět s cílem, znovu tyto stránky oživit jako dřív (i když před tím to taky nebyla kdoví jak velká sláva).
A s tím přichází změny. Jak jste si již určitě všimli, změnil jsem vizáž webu. Doufám, že se vám líbí, protože k tomu původnímu už se vracet nebudu.
Dále jsem opět překopal rubriku povídky. Nyní se všechny povídky budou vypisovat hned v menu a nebude tak nutné pořád klikat na menu a rozbalovat rubriku po rubrice. tato změna však zapřičiní vymazání všech hodnocení a komentářů. Proto jsem ještě původní verzi nechal stále na webu. Tady bych chtěl vědět váš názor, zda-li se vám líbí nové uspořádání nebo to starší. Napiště co nejdřív, protože jak vymažu staré verze, už nebude návratu.
Další změna je smazání rubriky Povídky na pokračování. Důvod? Je zbytečná, když žádné takové povídky nepíšu. Hodináře od této chvíle najdete v samostatných povídkách.
Dále nová rubrika Drabble. Opět v sekci Povídky. Doufám, že tato sekce tyto strá nky oživí, protože potenciál je tu veliký.
No a plány do budoucna? Chci stále psát povídky, takže můžete očekávat ty, pok doufám ty Drabble (to záleží na vás), no a snad ještě tento měsíc další nová rubrika, v níž budu psát články o všech možných věcech, co se staly, co mě zaujaly a tak. to se uvidí, až konečně dopíšu tu první věc.
To je ode mne pro dnešek všechno. Doufám, že sem ještě stále někdo chodí, a že si tento kometář někdo přečte. Pokud ano napište jako odpověď: Já jsem tady.
To jen tak, abych věděl, kolik čtenářů tu stále je a zda-li má cenu na těchto stránkách ještě pracovat.
Díky moc, Tonda.

Veselé Vánoce

Datum: 24.12.2010 | Vložil: Tonda

Všem přeji krásné prožití Vánočních svátků, hlavně abyste přes ně nabrali dostatek pozitivní energie na další rok, protože bude krutý, tak jako vždy :D
(neúspěchy v práci nebo ve škole, kamarád vás nase... naštve, hodně lidí vás zklame - však to znáte), takže hlavně abyste z ní těžili a snažili se vše vidět z té lepší stránky nebo s humorem.

Dále chci poděkovat všem těm, co sem občas zajdou kouknout a že se mnou mají trpělivost, protože letošní rok se na těchto stránkách stalo velmi málo. Ale, snad se to příští rok změní, protože mám s tímto webem malé plány, ale ty si ještě nechám pro sebe.

Takže ještě jednou Veselé Vánoce.

F:D:T:O:

Datum: 27.11.2010 | Vložil: bufalo

V kampani "Ti druzí" nejde udělat místnost F.D.T.O., případěn jak?? Taky sdílím ten názor

Re: F:D:T:O:

Datum: 27.11.2010 | Vložil: Tonda

Ta místnost nebyla ještě udělán. V "demu" byla jen pro to, že jsem si již připravoval celou kapitolu dopředu, tudíž tam byly přidány ještě nehotové místností - tedy F.D.T.O. a ty další po ní následující.

Re: Re: F:D:T:O:

Datum: 28.11.2010 | Vložil: bufalo

Myslíš, že ti to vyjde a doděláš to, vcelku to máš dobrý, bylo by škoda to nechat nedodělaný. Držím palce

Re: Re: Re: F:D:T:O:

Datum: 30.11.2010 | Vložil: Tonda

Bohužel, v kampani už nebudu pokračovat.

?

Datum: 19.10.2010 | Vložil: Tonda

Chodím sem vůbec ještě někdo? Ptám se jen abych věděl, zda na webu pořád pracovat, nebo se na to vykašlat a povídky dávat jen na piste-povidky.cz

Re: ?

Datum: 22.11.2010 | Vložil: ???

No občas ano, jako že sem chodím ... a moc se nesnažíš a občas překvapuješ .....

Re: ?kampaň

Datum: 27.11.2010 | Vložil:

V kampani "Ti druzí" nejde udělat místnost F.D.T.O., případěn jak??

Novinky

Datum: 25.09.2010 | Vložil: Tonda

Co vám budu nalhávat, tento rok to pořádně seru. Za poslední čtyři měsíce jsem nic nezveřejnil. A to je setsakramentsky dlouhá doba.
Ale ujišťuji vás, že jsem se celou dobu neflákal (jenom většinu :D)
Přes ty čtyři měsíce jsem napsal tři nové povídky. Ta první, s názvem Sám, bude s největší pravděpodobností už zveřejněná, ve chvíli, kdy tento komentář budete číst. V druhé povídce s názvem Anděl (zatím nejdelší, co jsem napsal - na rovných 21 A4) musím ještě opravit gramatické chyby a nejspíš v ní budu ještě trochu škrtat a opravovat, tak té byste se měli dočkat během října. A poslední s názvem Město je sice hotová, ale jelikož je úplně blbá, tak ji s největší pravděpodobností budu celou přepisovat. Ale viděl bych ji taky na ten říjen.
Co se týká kampaně do Fish Fillets II - Ti Druzí, bohužel. Snažil jsem se na ni pracovat, ale nevytvořil jsem ani jednu místnost. Prostě mi to nešlo. Na jedné místnosti jsem skysnul několik dní, ale že by byla na úrovni místností předešlých? Spíš jako nejlehčí mise v kampani. S dalšími dvěma místnostmi to bylo to samé. Rozhodl jsem se tedy v kampani nepokračovat. Je mi to líto, ale je to tak. Naštěstí je tu spousta dlaších tvůrců, takže má nepřítomnost snad nebude vadit. Ještě jednou se omlouvám, ale nevyšlo to.
P.S. A ještě poslední vzkaz mým konkurentům, co si mysleli, že jsem mrtvý. Mě se nikdy nezbavíte :D

Re: Novinky

Datum: 25.09.2010 | Vložil: Tonda

Jistě jste si už všimli nových změn na mém webu. Změnila se úvodní stránka i s úvodem a také došlo ke změně systému hodnocení povídek. Takže pokud mohu poprosit, jestli jste četli nějakou z mých povídek, ohodnoťte ji znovu, jelikož všechna předešlá hodnocení byla smazána. Předem díky

Novinky

Datum: 18.05.2010 | Vložil: Tonda

Po dlouhé době by to chtělo nějaké novinky, takže...
1. S novou povídkou to vypadá bledě. Dvě co jsem napsal jsem poslal do soutěže, takže zatím nemohu zveřejnit, ale koncem tohoto měsíce bych jednu z nich mohl. Jinak mám rozepsaných kolem desíti povídek a ne a ne jednu dopsat :-( Mám asi nějaký blbý období na tvorbu. Snad už brzy nějakou dopíšu.
2. Na kampaní Ti Druzí do FF2 jsem od vydání dema vůbec nepracoval, ale rozhodl jsem se, že to co jsem začal, to taky dokončím, tak se na to v blízké době zase vrhnu (doufám). Ale kdy bude hotová, to si netroufám říct (a i kdybch řekl, tak bych to stejně nedodržel - jo, já už jsem takový).
No sand se to brzy zlepší a konečně něco na tento web přidám.
Ale oproti minulému roku to pořádně seru. Nemyslíte?

Re: Novinky

Datum: 20.05.2010 | Vložil: pavlusa

Kampaň Ti Druzí je dost dobrá a bylo by škoda jí nedotáhnout do konce. Takže přeji při její tvorbě hodně nápadů a elánu :-)

Anketa

Datum: 11.02.2010 | Vložil: Tonda

Tak, vyhlašuji aknetu o mou nejlepší povídku. Hlasování probíhá tak: Přepiště (nebo zkopírujte) si vzor ankety a jen pozměňte hodnocení, podle toho, jak se vám líbila.
1 - nejhorší hodnocení, 10 - nejlepší hodnocení. 0 - nečetl/a jsem. Tady uvádím příklad:
Povídka ----------- 3
Kamarád ----------- 5
Dvě přání ---------- 6
Loď ----------------- 6
Atentát ------------- 5
Iruka ---------------- 8
Katka --------------- 8
Hodinář ------------- 0
Dr.Vamp ------------ 0
Hlasovat můžete do konce dubna.

Re: Anketa

Datum: 16.02.2010 | Vložil: Kritik+

Tady je moje hodnocení:
Povídka ----------- 2,5
Kamarád ----------- 8
Dvě přání ---------- 6
Loď ----------------- 6
Atentát ------------- 8
Iruka ---------------- 7
Katka --------------- 7
Hodinář ------------- 9
Dr.Vamp ------------ 7
2012 (inter.povídka) - 9
----------------------------

Re: Anketa

Datum: 12.04.2010 | Vložil: P.

Povídka -----------4
Kamarád -----------4
Dvě přání ----------6
Loď -----------------6
Atentát -------------5
Iruka ----------------7
Katka ---------------7
Hodinář -------------5
Dr.Vamp ------------5
Druhá šance---------6

Re: Anketa

Datum: 20.04.2010 | Vložil: Míša

Povídka ----------- 2
Kamarád ----------- 6
Dvě přání ---------- 8
Loď ----------------- 4
Atentát ------------- 4
Iruka ---------------- 8
Katka --------------- 5
Hodinář ------------- 5
Dr.Vamp ------------ 5

The music:-)

Datum: 31.01.2010 | Vložil: Hanka

Tondo nevím, kam to napsat, ale hrozně jsi mě potěšil Fontánou, hned jsem si musela pustit písničky všechny a hodí se ti to sem k tomu:-)).

NOVINKY

Datum: 06.12.2009 | Vložil: Tonda

Tak, jak jste si v poslední době (přesněji řečeno v posledních několika měsících) mohli všimnout, moc se tady toho neděje. Co měsíc to jedna povídka a jinak nic.
Takže, jen aby to nevypadalo, že se vůbec nesnažím (ano, nesnažím se), tak sem napíšu to, co v brzké době plánuji na stránkách udělat.
Za prvé - přidávat více povídek. Ano, budu se snažit jich psát o trochu víc.
Za druhé - jak už někteří víte, pracuji na nové kampani do FF2 s názvem Ti Druzí, takže se budu snažit ji co nejdříve dokončit (vidím to však ale až na polovinu příštího roku - prosím, nebijte mě :D)
Za třetí - chtěl bych vytvořit nějakou novou rubriku, kam bych dával další články. Úvahy se moc neosvědčily (tedy alespoň u mě), SNAPS už téměř nikdo nehraje (vzhledem k tomu, že tam jsou ještě dva nevyřešené rébusy) a jediné co sem pravidelně dávám jsou již zmiňované povídky (což je málo). Takže se pokusím něco vymyslet (různé nápady na rubriku si rád poslechnu - tedy spíše přečtu :-) )
Za čtvrté - trochu tady zlepšit aktivitu (což znamená kromě přidávání nových článků také reagování na komentáře)
No a nakonec za páté - Nestěžovat si tady pořád na něco a klást hloupé dotazy.
Takže tento měsíc moc změn ještě nečekjte, ale od nového roku se pokusím to tady trochu (hooooooooooodně) vylepšit.
Tak a teď se do mě pusťte :D

Re: NOVINKY

Datum: 08.12.2009 | Vložil: Kritik+

Povídky nejsou lehká záležitost, takže si nelam hlavu s časem, když potom stojí za to, není co řešit. Rozhodně, jak jsem říkal, zkoušej různé literární styly, ne jen temné příběhy.
Ti Druzí - film jsem viděl, jsem zvědavý, jak jej zpracuješ do svojí kampaně
Nová rubrika -hm, tvoje stránky jsou snad charakteristické (jako Scorpion má Fish Fillets 2)- jsou zaměřené na povídky, takže by jsem nevymýšlel nějakou úplnou šílenost, možná jenom něco jako Tondovy noviny nebo tak něco, kde by si komentoval současné dění ve světě, ale nevím jestli by jsi na to měl čas. To je můj návrh.
Aktivita - jak dostat na web co nejvíce návštěvníků? To je docela problém, zkus někomu říct kdo má své stránky aby si tam dal na tebe odkaz... to by mohlo jít.
Hloupé dotazy? Hm, hm... tak jsem si nevšiml žádného hloupého dotazu z tvé strany...
Tak doufám, že zase něco napíšeš...

DOtaz

Datum: 21.11.2009 | Vložil: Tonda

Lidi, má někdo něco proti smazání rubriky Moje úvahy?

Re: DOtaz

Datum: 23.11.2009 | Vložil: Tonda

Tak, nakonec jsem to vymazal, takže je na stěžování pozdě. Jinak jsem taky odstranil obrázky ze svých povídek (které jsem tam před nedávnem dal) a důvod? Nebyly stejně moc pěkné, nehodili se tam a je přece lepší, když si každý dokáže postavu představit sám (a o tom vlastně ty povídky jsou :D).

Re: Re: DOtaz

Datum: 01.12.2009 | Vložil: Zafi

Měl jsi tam stejně jen jednu úvahu, sice hezkou, ale už si to smazal...
Obrázky postav k povídkám by jsi mohl vytvořit ve StarMakeru, jak máš The Movies.

Zafi

Re: Re: Re: DOtaz

Datum: 01.12.2009 | Vložil: Tonda

Dobrý nápad, ale nevypadalo by to dobře. Ručně namalované by to bylo lepší, jenže kreslím příšerně, takže to nechám bez nich.

Re: Re: Re: Re: DOtaz

Datum: 25.01.2010 | Vložil: Digi Dot

Uhm..ty úvahy si teda mazat nemusel, kdyby jich tam bylo víc, a takle pořádných, bylo by to teda o (..nekonečno?..) lepší. Mno, měla bych taky nápad o kresbách..jenže ten si nechám na později,už tak je tenhle (koment či odpověď či có) dlouh/ý/á/é - doplňte podle libosti..

Re: Re: Re: Re: Re: DOtaz

Datum: 29.01.2010 | Vložil: Tonda

No, tak lepší by to bylo, ale když už jsem žádné úvahy nepsal, tak se mi to prostě zdálo zbytečné.
Jinak by mě zajímal tvůj nápad na kresby. Pokud se svěříš, budu rád.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: DOtaz

Datum: 30.01.2010 | Vložil: Hanka

Já jsem třeba, Tondo, tvou skvělou úvahu nečetla a docela by mě zajímala, no ale když už jsi ji smazal..:D

Re: Re: Re: Re: Re: Re: DOtaz

Datum: 08.02.2010 | Vložil: Digi Dot

To už neřeš, byl to chvilkový nápad,prostě mi na chvilku vynechal mozek (to už se mi bohužel stává)..

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: DOtaz

Datum: 14.02.2010 | Vložil: Hanka

Chápu:D, stejně bych si to ráda přečetla:-). (a nemať mě divnou přezdívkou, snad jsi to ty:D)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: DOtaz

Datum: 14.02.2010 | Vložil: Tonda

No Hanko, tak sis mě spletla. Já používám zásadně jenom jméno Tonda :D Ale nevadí, Digi Dot odpovídala na můj komentář ohledně kreseb, ale jelikož byl přímo pod tvým, tak tě to zmátlo.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: DOtaz

Datum: 13.03.2010 | Vložil: Hanka

Kurňa, tak to mě spletlo:D, omlouvám se:-)

Přehrávač.

Datum: 03.10.2009 | Vložil: Chubby

Čau. To mi řekni, jak jsi sem ten přehrávač dal? A nebo ještě líp, jak jsi do něj dostal tu písničku? Chci něco podobného na svých stránkách, ale nevím jak.

Re: Přehrávač.

Datum: 03.10.2009 | Vložil: Chubby

Tak jak přidat přehrávač na to už jsem přišel, ale dají se tam dát i nějaké vlastní písničky? Díky.

Re: Re: Přehrávač.

Datum: 03.10.2009 | Vložil: Tonda

No, já to dělám tak, že si nahraju na své stránky nějakou písničku (přes soubory v administraci webu) a pak už jen zkopíruji odkaz na ni do toho nastavení přehrávače na widget box stránkách. Problém je ten, že se na tento web dají nahrávat jen písničky o vel. 8 mb a odkaz na písničku třeba z edisk, uložto apod. nefunguje.
Zkus si to zatím nahrát na tento web zda ti to půjde. Pokud ne, tak e ještě ozvi.

Re: Re: Re: Přehrávač.

Datum: 04.10.2009 | Vložil: Chubby

Super. Díky moc. Už mi to jede! Btw. kdyby se moc chtělo :-) portal-team.webnode.cz

Zfilmování

Datum: 24.07.2009 | Vložil: Tonda

Mám jen takový dotaz. Co byste řekli na zfilmování povídky Atentat?

Re: Zfilmování

Datum: 01.08.2009 | Vložil: WhiteBoss

To by šlo bylo by to pěkné

Re: Re: Zfilmování

Datum: 02.08.2009 | Vložil: Tonda

No tak dobře. Okamžitě si nainstaluju The Movies a co nejdřív to natočím.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek