„Floundere, co to tady zase děláš?“ ptá se Guppyová a vplave do místnosti Fishwagenu, kde se nachází počítač s vysokorychlostním oceánským internetem.

„Podívej, Guppyová,“ říká Flounder a ukazuje ploutví na monitor, „našel jsem záznamy našich případů.“

„Opravdu? Kdo by vůbec zaznamenával naše vyšetřování? Nebyl to náhodou Virgil?“

„Ne. Napsal to někdo z pevniny,“ odpovídá jí Flounder.

„Z povrchu?“ nevěří Guppyová a doplave těsně vedle svého partnera. Narychlo si čte webovou stránku a pak překvapeně povídá: „No jo, fakt.“

  Posel Smrti 

Má první kampaň do této hry. Celý náš tým vyšetřovatelů jednoho rána zjistí, že není vše v pořádku. Jako by byli v nějaké jiné realitě. Ihned začnou pátrat po příčině. Souvisí to všechno s tou tajemnou knihou půjčenou z knihovny? Nebo to má na svědomí záhadná osoba, která sleduje každý jejich krok?

Ti Druzí

Má druhá a zároveň nedokončená kampaň mající 15 plně funkčních místností. Na Floundera dopadne nuda, a tak se rozhodne, že navštíví Guppyovou. Když však dorazí k ní domů, zjistí, že byla unesena a on obviněn z velezrady. Nezbývá mu tedy nic jiného, než poslechnout tajemné únosce jeho partnerky a dělat věci, které můžou ohrozit celý podmořský svět.

Dead Zone

Jednoduchá místnost, kterou jsem chtěl použít ve své kampani, ale byla vyřazena, protože byla moc lehká (a do kampaně se nehodila). Flounder a Guppyová jsou uvězněni pod hromadou barelů s radioaktviním odpadem. Nezbývá jim nic jiného, než se dostat ven.

Návod na spuštění:

1. Nejdříve si stáhněte soubor kliknutím na název kampaně/místnosti.

2. Stažený soubor přesuňte do složky Downloadedpackets ve složce Custom ve složce se hrou.

3. Po dalším spuštění hry klikněte v menu na Vlastní obsah, vyberte si místnost nebo kampaň a hrajte. 

4. Doporučuji mít stažený editor. Pokud jej nemáte, můžete si jej stáhnout z webových stránek hry : www.fish-fillets.com.

Fish Fillets 2 - Diskuze

Re: Ti Druzí

Datum: 16.07.2013 | Vložil: Adam

Ahoj toncku,zajímalo by mě kdy už se do toho pustíš,jsou přece už prázdniny a já mám pár nápadů jak to dodělat.Třeba by zatím mohl stát Jack vytahovač a nebo by to byly nějaké kopie už od toho názvu ti druzí.

Ti druzí

Datum: 09.04.2010 | Vložil: pavlusa

Naprosto skvělé a docela těžké. Velmi dobře se při tom bavím.

Re: Ti druzí

Datum: 10.04.2010 | Vložil: Tonda

Tak to jsem rád.

Re: Ti druzí

Datum: 13.04.2010 | Vložil: Zafi

Ahoj Toncku,
dohrál jsem to k tomu levelu v FDTO, kde to je ještě v základech, na druhé straně jsem se dostal k NÚBRovi.... dobrá zkratka! A taky k té SP-47... moc dobrá kampaň, jsem zvědavý jak to zakončíš a moc se těším na pokračování.

Zafi

Re: Re: Ti druzí

Datum: 13.04.2010 | Vložil: Tonda

jestli to vůbec dokončím...
Ale budu se snažit. Byla by škoda toho nechat, když už je to rozpracované. jen už mě ta tvorba nebaví tolik jak dřív. No, uvidíme...

Re: Re: Re: Ti druzí

Datum: 14.04.2010 | Vložil: Zafi

To záleží, jak to chceš ukončit. Jestli budou pátrat ještě po něčem, nebo tam bude nějaký zásadní zvrat, nebo všechno splní, pustí Guppyovou a ti vyděrači ovládnou F.D.T.O, a oni půjdou zpět. Nebo jestli se tam objeví agentka Ž a druhý Arnošt... no, zkrátka to je na tobě, musím dodat, že nové místnosti si udržely svou úroveň.

Zafi

Ti Druzí

Datum: 29.01.2010 | Vložil: Tonda

Informace ohledně kampaně: Tvorba místností jde velice pomalu. Mám zatím 13 místností (což je dost málo na to, že už na tom pracuji skoro tři měsíce) a nejspíš vydám demo verzi, která bude obsahovat PROLOG a první dvě kapitoly. Ještě nevím kdy, ale první kapitolu mám téměř dodělanou a druhou tak z půlky. Tak to odhaduji tan na březen (snad).

Re: Ti Druzí

Datum: 07.02.2010 | Vložil: pavlusa

Už se moc těším:-)

Re: Ti Druzí

Datum: 04.04.2010 | Vložil: Tonda

No, tak se to opět protáhne. 1.Kapitola hotová, ale tu druhou ne a ne dodělat.

Re: Re: Ti Druzí

Datum: 06.04.2010 | Vložil: pavlusa

:-( To mě mrzí, jeden je tu celý natěšený. Snad přijde nějaká inspirace. Nechceš pusit do světa aspoň demo?

<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek