Re: Ti druzí

Datum: 18.07.2013 | Vložil: TondaFS

Důvod, proč jsem tuto nedokončenou kampaň zveřejnil je, že původně mělo sloužit pouze jako DEMO, které mělo navnadit na finální verzi a postupně jak bych dokončoval další mapy, tak bych je po částech taky zveřejňoval (ostatně jsem to tak také dělal i s Poslem smrti). Bohužel jsem pak již na kampani přestal pracovat a přišlo mi líto, svou práci nezveřejnit a nepodělit se o svůj výtvor s ostatními, takže tak...
Bohužel k dokončení kampaně mě už nepřemluvíš :-( Teď mám plné ruce práce s dokončováním kampaně k Heroes VI a mou další povídkou. A v tvorbě map k Heroes VI bych chtěl i nadále pokračovat, protože celá série Heroesů je prostě moje srdcovka. O psaní ani nemluvím - to je to hlavní, proč tento web vůbec existuje...
S nápadem, že by to někdo dokončil za mě, nemám žádný problém, ale to by se musel ozvat on sám. Pokud bys chtěl a opravdu to s tím myslel vážně, mohl by ses toho zhostiti i ty ;-) Jen co se týká Zafiho, tak ten již, pokud se nepletu, taky posledních pár let nic netvoří (do FF2) :-(
Což mě napadá... pokud toužíš po nějaké nové kampani, tak myslím, teď jeden člověk na jedné pracuje. Zmiňoval se o tom na zde: https://www.facebook.com/pages/Fish-Fillets-2/485885168119522?ref=stream - začal na tom pracovat už v prosinci, tak pokud s tím neskončil, tak toho bude mít už dost vytvořený. Klidně mu tam napiš, určitě ho zájem o kampaň potěší.
Je mi však líto, že tě s tou mou kampaní musím zklamat, ale líbí se mi, že máš o ni stále zájem. Krásně to zahřeje u srdíčka a dokazuje, že člověk přeci jen dělá práci, kterou má rád, dobře ;-)

Přidat nový příspěvek