Změny, změny, změny...

Datum: 03.04.2011 | Vložil: Tonda

Nevím, jestli sem ještě někdo chodí, ale stále věřím, že sem občas někdo zajde, i když zjistí, že se na webu nic nového nestalo. Ano, v posledních několika měsících jsem na tyto stránky zvysoka kašlal, ale nyní se konečně vracím zpět s cílem, znovu tyto stránky oživit jako dřív (i když před tím to taky nebyla kdoví jak velká sláva).
A s tím přichází změny. Jak jste si již určitě všimli, změnil jsem vizáž webu. Doufám, že se vám líbí, protože k tomu původnímu už se vracet nebudu.
Dále jsem opět překopal rubriku povídky. Nyní se všechny povídky budou vypisovat hned v menu a nebude tak nutné pořád klikat na menu a rozbalovat rubriku po rubrice. tato změna však zapřičiní vymazání všech hodnocení a komentářů. Proto jsem ještě původní verzi nechal stále na webu. Tady bych chtěl vědět váš názor, zda-li se vám líbí nové uspořádání nebo to starší. Napiště co nejdřív, protože jak vymažu staré verze, už nebude návratu.
Další změna je smazání rubriky Povídky na pokračování. Důvod? Je zbytečná, když žádné takové povídky nepíšu. Hodináře od této chvíle najdete v samostatných povídkách.
Dále nová rubrika Drabble. Opět v sekci Povídky. Doufám, že tato sekce tyto strá nky oživí, protože potenciál je tu veliký.
No a plány do budoucna? Chci stále psát povídky, takže můžete očekávat ty, pok doufám ty Drabble (to záleží na vás), no a snad ještě tento měsíc další nová rubrika, v níž budu psát články o všech možných věcech, co se staly, co mě zaujaly a tak. to se uvidí, až konečně dopíšu tu první věc.
To je ode mne pro dnešek všechno. Doufám, že sem ještě stále někdo chodí, a že si tento kometář někdo přečte. Pokud ano napište jako odpověď: Já jsem tady.
To jen tak, abych věděl, kolik čtenářů tu stále je a zda-li má cenu na těchto stránkách ještě pracovat.
Díky moc, Tonda.

Přidat nový příspěvek