Novinky

Datum: 25.09.2010 | Vložil: Tonda

Co vám budu nalhávat, tento rok to pořádně seru. Za poslední čtyři měsíce jsem nic nezveřejnil. A to je setsakramentsky dlouhá doba.
Ale ujišťuji vás, že jsem se celou dobu neflákal (jenom většinu :D)
Přes ty čtyři měsíce jsem napsal tři nové povídky. Ta první, s názvem Sám, bude s největší pravděpodobností už zveřejněná, ve chvíli, kdy tento komentář budete číst. V druhé povídce s názvem Anděl (zatím nejdelší, co jsem napsal - na rovných 21 A4) musím ještě opravit gramatické chyby a nejspíš v ní budu ještě trochu škrtat a opravovat, tak té byste se měli dočkat během října. A poslední s názvem Město je sice hotová, ale jelikož je úplně blbá, tak ji s největší pravděpodobností budu celou přepisovat. Ale viděl bych ji taky na ten říjen.
Co se týká kampaně do Fish Fillets II - Ti Druzí, bohužel. Snažil jsem se na ni pracovat, ale nevytvořil jsem ani jednu místnost. Prostě mi to nešlo. Na jedné místnosti jsem skysnul několik dní, ale že by byla na úrovni místností předešlých? Spíš jako nejlehčí mise v kampani. S dalšími dvěma místnostmi to bylo to samé. Rozhodl jsem se tedy v kampani nepokračovat. Je mi to líto, ale je to tak. Naštěstí je tu spousta dlaších tvůrců, takže má nepřítomnost snad nebude vadit. Ještě jednou se omlouvám, ale nevyšlo to.
P.S. A ještě poslední vzkaz mým konkurentům, co si mysleli, že jsem mrtvý. Mě se nikdy nezbavíte :D

Přidat nový příspěvek