NOVINKY

Datum: 06.12.2009 | Vložil: Tonda

Tak, jak jste si v poslední době (přesněji řečeno v posledních několika měsících) mohli všimnout, moc se tady toho neděje. Co měsíc to jedna povídka a jinak nic.
Takže, jen aby to nevypadalo, že se vůbec nesnažím (ano, nesnažím se), tak sem napíšu to, co v brzké době plánuji na stránkách udělat.
Za prvé - přidávat více povídek. Ano, budu se snažit jich psát o trochu víc.
Za druhé - jak už někteří víte, pracuji na nové kampani do FF2 s názvem Ti Druzí, takže se budu snažit ji co nejdříve dokončit (vidím to však ale až na polovinu příštího roku - prosím, nebijte mě :D)
Za třetí - chtěl bych vytvořit nějakou novou rubriku, kam bych dával další články. Úvahy se moc neosvědčily (tedy alespoň u mě), SNAPS už téměř nikdo nehraje (vzhledem k tomu, že tam jsou ještě dva nevyřešené rébusy) a jediné co sem pravidelně dávám jsou již zmiňované povídky (což je málo). Takže se pokusím něco vymyslet (různé nápady na rubriku si rád poslechnu - tedy spíše přečtu :-) )
Za čtvrté - trochu tady zlepšit aktivitu (což znamená kromě přidávání nových článků také reagování na komentáře)
No a nakonec za páté - Nestěžovat si tady pořád na něco a klást hloupé dotazy.
Takže tento měsíc moc změn ještě nečekjte, ale od nového roku se pokusím to tady trochu (hooooooooooodně) vylepšit.
Tak a teď se do mě pusťte :D

Přidat nový příspěvek