Jsem rád že žiju

Datum: 12.01.2019 | Vložil: Daniel dojcak

Můj život se změnil když sem zůstal na ulici. Stalo se pak toho strašně moc. Mám to v hlavě. Poprvé mě přítelkyně bodla nožem celou silou do stehna a šla po svém. Ukázala se v nemocnici 3dny později. Měl jsem na malé. 2 operace. Stáhnu jsem u policie obvyneni. Chvíli klid. Přrd vánocema pár let dozadu mne bodla nožem do levého boku nůž se sklouzl po kosti těsně vedle ledviny. Když už jsem chodil po kolenach tj. 20 dní po, mi zavolala rychlou. Přiznala se že to byl nůž a ne sklo na které jsem si lehnul. 3 operace. Policie ji obvynila a dostala zákaz vstupu do areálu kde sme malí skvat a zákaz přiblížit sa ku mne na 200 metrů. "měli zalus o článek i novináři jelikož vyhoštění že skvatu bylo něco nové" pak jsem zašel na intervenční centrum pro nějakou radu. Chvyli jsem byl tvrdéj pak jsem zmeknul. Zas jsem stáhnul obvinění, hrozilo ji pár let. Po čase se narodila holčička o které mi tvrdí že je moje. To už jsme bydleli v bytě. Nezměnila sa. Celý čas pracujem ae ušetřit neumíme. Platí se za ní exexuce a kupuji se nesmysly. Je to na dlouho. Momentálně mám jako zedník v práci utrum takže má v plánu vyhodit mě. To je krásný příběh, ty jizvy na těle mi nedají zapomenout.

Přidat nový příspěvek